MORE. Dla wszystkich, którzy chcą więcej!

Naszą siłą są ludzie – nietuzinkowi, zróżnicowani, utalentowani… Specjalizujemy się w odkrywaniu i kierowaniu rozwojem zawodowym indywidualności – aktorów zawodowych, zdolnych aktorsko epizodystów, tancerzy, muzyków, konferansjerów, sportowców, a także całej gamy innych talentów – w różnym wieku, zarówno tych z dużym dorobkiem, jak i takich, którzy dopiero zapowiadają się jako przyszłe gwiazdy.

Ponieważ każdy z podopiecznych MORE jest inny, każdy wymaga indywidualnego podejścia i odmiennego zarządzania karierą - staramy się to zapewnić kreatywnie wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie zdobywane w różnych organizacjach, które łączy wspólny mianownik – działalność w branży audiowizualnej oraz tzw. „show-biznesie”.

Nasi zagraniczni, jak również polscy klienci, do których wciąż rosnącego grona zaliczyć możemy m.in: wiodące agencje reklamowe, na stałe współpracujące z nami domy produkcyjne, jak również reżyserów castingowych i inne osoby decydujące o obsadzie, a także wydawnictwa prasowe, fotografów, stylistów, wreszcie wielu klientów bezpośrednich – wszyscy oni cenią sobie współpracę z MORE ze względu na wysoką jakość pracy i profesjonalizm w wykonaniu reprezentowanych przez nas talentów i zajmującego się nimi personelu.

Efekty zaangażowania naszego teamu oraz zdolności i pracy tych wszystkich, którzy powierzyli nam dbanie o właściwy rozwój ich kariery, to niejednokrotnie spektakularne sukcesy, na które składają się m.in. tysiące fotografii i setki filmów, w tym reklamowych – wybrane z nich prezentujemy w poszczególnych portfoliach, w zakładce „aktualności”, a także na naszym kanale w serwisie YouTube i profilu na Facebook, do których śledzenia serdecznie wszystkich zapraszamy!!!

Do zobaczenia!

POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI